Časté otázky

Pred kontaktovaním si prosím pozrite zoznam najčastejšie kladených otázok.

Nenašli ste v zozname Vašu otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.

Späť na testovanie

Objednávanie/Registrácia

Áno na testovanie sa treba objednať na presný čas. Vyberiete si miesto a čas, ktorý vám vyhovuje a vyplníte formulár s osobnými údajmi. Po úhrade platobnou kartou Vám príde potvrdzujúci e-mail o rezervácii na konkrétny deň a čas.

Nie, v hotovosti, ani kartou na mieste sa platiť nedá. Platba je možná len platobnou kartou počas online rezervácie času testovania.

V potvrdzovacom e-maile je možnosť zrušiť rezerváciu. Zrušiť rezerváciu máte možnosť do 24 hodín pred termínom Vášho testovania. Po zrušení rezervácie Vám budú peniaze automaticky vrátené do 1-2 týždňov (v závislosti od Vašej banky) na Váš bankový účet, respektíve platobnú kartu, ktorou ste platbu vykonali.

Po zrušení rezervácie Vám budú peniaze automatický vrátené do 1-2 týždňov (v závislosti od Vašej banky) na Váš bankový účet, respektíve platobnú kartu, ktorou ste platbu vykonali.

Ak potrebujete zmeniť čas v rámci toho istého dňa netreba robiť žiadne úkony, môžete prísť aj v neskoršom (skoršom) čase v daný deň. Je potrebné na mieste počkať, kým sa otestujú ľudia, ktorí majú časovú rezerváciu na konkrétny čas (spravidla pár minút).

Ak potrebujete posunúť rezerváciu na iný deň, prosím kontaktujte našu infolinku alebo napíšte na rezervacie@rychlotest-covid.sk

Ak ste zadali zlý e-mail alebo tel. číslo, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo na rezervacie@rychlotest-covid.sk

Rezervácie sa momentálne dajú objednávať iba jednotlivo, na vylepšení pracujeme.

Testovanie/Výsledky

Na výsledky nie je potrebné čakať. Výsledok antigénového testu Vám príde do 20 minút formou SMS a PDF certifikátu do e-mailu, v prípade PCR testovania Vám výsledok príde tiež formou SMS (od NCZI) a PDF do emailu, v rámci garantovaného času podľa času a miesta odberu.

Áno, prevádzkujeme oficiálne mobilné odberové miesta (MOM) registrované na príslušnom Regionálnom úrade verejného zdravotníctva. Ukážkový formulár pre AG test môžete vidieť TU.  

Áno, naše certifikáty sú plne akceptované a vydávame ich automaticky aj v anglickom a nemeckom jazyku. Príklad formulára trojjazyčného potvrdenia môžete vidieť TU.

Na požiadanie overujeme na našich odberných miestach aj potvrdenie pre pendlerov (tlačivo je potrebné si priniesť).

Je potrebné si overiť na oficiálnych stránkach danej krajiny, aké sú pravidlá pre vycestovanie s AG alebo PCR testom. Tieto pravidlá sa pre jednotlivé krajiny líšia a často sa menia. V leteckej preprave je spravidla akceptovaný iba PCR test.
V prípade potreby potvrdenia  špeciálneho tlačiva ku AG alebo PCR certifikátu je nutné:

  • pri AG testovaní si toto tlačivo doniesť vytlačené na miesto odberu pre potvrdenie,
  • pri PCR teste je nutné toto tlačivo poslať na rezervacie@rychlotest-covid.sk aspoň 24h pred testovaním aby sme ho stihli pripraviť a zaslať spolu s certifikátom.

V prípade ak Vám neprišiel email do garantovaného času, skontrolujte si prosím Váš SPAM priečinok.

Ak ste výsledok nenašli ani tam, kontaktujte našu infolinku alebo
rezervacie@rychlotest-covid.sk.

Výsledky PCR testu sú v green passe automaticky. Výsledky AG testu v Bratislave a Košiciach zadávame do green passu na požiadanie.

Áno, nami používané AG testy Roche/Biosensor spĺňajú požiadavky na citlivosť testov vyžadované v EU/UK a iných krajinách.

Certifikáty sú podpísané a opečiatkované. Na požiadanie overujeme na našich odberných miestach aj potvrdenie pre pendlerov (tlačivo je potrebné si priniesť) a vieme AG certifikát aj vytlačiť.

Áno, testujeme deti od 6 rokov. Ak potrebujete otestovať mladšie deti je potrebné sa poradiť s pediatrom, ktoré z mobilných odberných miest takéto testovanie vykonáva. Pre deti odporúčame slinný PCR test.

Partneri