Časté otázky

Pred kontaktovaním si prosím pozrite
zoznam najčastejšie kladených otazok.

Nenašli ste v zozname Vašu otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
rezervacie@rychlotest-covid.sk

+421 948 983 703


Objednávanie/Registrácia

Komerčné testovanie
Áno na testovanie sa treba objednať na presný čas. Vyberiete si miesto a čas, ktorý vám vyhovuje a vyplníte formulár s osobnými údajmi. Po úhrade platobnou kartou Vám príde potvrdzujúci e-mail o rezervácii na konkrétny deň a čas.

Nie, v hotovosti, ani kartou na mieste sa platiť nedá. Platba je možná len platobnou kartou počas online rezervácie času testovania.

Rezervácie sa dajú objednávať iba jednotlivo.

V potvrdzovacom e-maile je možnosť zrušiť rezerváciu. Zrušiť rezerváciu máte možnosť do 24 hodín pred termínom Vašeho testovania. Po zrušení rezervácie Vám budú peniaze automatický vrátené do 1-2 týždňov (v závislosti od Vašej banky) na Váš bankový účet, respektíve platobnú kartu, ktorou ste platbu vykonali.

Po zrušení rezervácie Vám budú peniaze automatický vrátené do 1-2 týždňov (v závislosti od Vašej banky) na Váš bankový účet, respektíve platobnú kartu, ktorou ste platbu vykonali.

Do políčka pre rodné číslo vo formulári zadajte iba nuly. Do poznámky uveďte číslo pasu alebo číslo iného identifikačného dokladu.

Ak potrebujete zmeniť čas v rámci toho istého dňa netreba robiť žiadne úkony, môžete prísť aj v neskoršom (skoršom) čase v daný deň. Je potrebné na mieste počkať, kým sa otestujú ľudia, ktorí majú časovú rezerváciu na konkrétny čas (spravidla pár minút).

Ak potrebujete posunúť rezerváciu na iný deň, prosím kontaktujte našu infolinku alebo napíšte na rezervacie@rychlotest-covid.sk

Ak ste zadali zlý e-mail alebo tel. číslo, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo na rezervacie@rychlotest-covid.sk, kde Vaše kontaktné údaje opravíme.

Na výsledky nie je potrebné čakať. Výsledok antigénového testu Vám príde do 20 minút formou SMS a PDF certifikátu do e-mailu, prípadne do 24 hodín v prípade PCR testovania. Toto však platí iba v prípade platených testov. 

Testovanie/Výsledky

Na výsledky nie je potrebné čakať. Výsledok antigénového testu Vám príde do 20 minút formou SMS a PDF certifikátu do e-mailu, prípadne do 26 hodín v prípade PCR testovania. Toto však platí iba v prípade platených testov. 

Áno, prevádzkujeme oficiálne mobilné odbernové miesta (MOM) registrované na príslušnom Regionálnom úrade verejného zdravotníctva. Ukážkový formulár môžete vzhliadnuť kliknutím na odkaz TU.

Áno, akceptujú a certifikát vydávame aj v anglickom jazyku. (v prípade PCR testov aj v nemeckom jazyku). Príklad formulára dvojjazyčného potvrdenia môžete vzhliadnuť kliknutím na odkaz TU.
Na požiadanie overujeme na našich odberných miestach aj potvrdenie pre pendlerov (tlačivo je potrebné si priniesť).
Je potrebné si overiť aké sú pravidlá pre vycestovanie s antigénovým alebo PCR testom v konkrétnej krajine. Tieto pravidlá sa pre jednotlivé krajiny líšia a často sa menia. Je nutné si ich overiť na oficiálnych stránkach príslušného ministerstva danej krajiny. V leteckej preprave zväčša akceptujú iba PCR test.

V prípade ak Vám neprišiel email, skontrolujte si prosím Váš SPAM priečinok.

Ak ste výsledok nenašli ani tam, kontaktujte našu  infolinku alebo rezervacie@rychlotest-covid.sk.

Certifikáty sú podpísané a opečiatkované. Na požiadanie overujeme na našich odberných miestach aj potvrdenie pre pendlerov (tlačivo je potrebné si priniesť).

Áno, pozitívne testované osoby nahlasujeme aj do NCZI aj na RÚVZ.

Áno, testujeme deti od 6 rokov. Ak potrebujete otestovať mladšie deti je potrebné sa poradiť s pediatrom, ktoré z mobilných odberných miest takéto testovanie vykonáva. Pre deti do 6 rokov odporúčame slinné testy.

Scroll to Top