Pravidelné testovanie ochráni vás a okolie

Najlacnejší PCR test v Senci

Cena: 36,90€. Denné PCR testy výsledok do 26h, poobedné/večerné testy výsledok 30h, s certifikátom v angličtine aj nemčine.

AG testovanie tiež v ponuke denne v poobedňajších hodinách za 14,90€ s výsledkom do 20 minút.

Pri všetkých testoch výsledok vo forme SMS a emailu, s certifikátom v angličtine aj nemčine vhodný pre cestovanie v EU a UK.

Vyberte si vhodný test

Vyberte si vhodný test podľa vašich potrieb. Využite náš rezervačný systém, objednanie na vami vybraný čas, online platbu a vyhnite sa zbytočnému čakaniu v dlhých radoch. Sme certifikované odberové miesto – výsledky z nášho testovania sú platné rovnako, ako zo štátneho testovania v nemocniciach, alebo na iných odberných miestach.

Garancia výsledku

Výsledok RT-PCR testu zasielame v garantovanom čase podľa miesta a času odberu. V Bratislave zasielame výsledok do 26 hodín od odberu. V ostatných mestách zasielame výsledok do 26 hodín pri doobednom odbere a do 30 hodín pri odbere poobede. Výsledok AG testovania zasielame pri všetkých našich odberných miestach do 20 minút od vykonania testu.

Certifikát

Certifikát o vykonanom teste zasielame online, cez sms, email s PDF prílohou a QR kódom a pečiatkou certifikovaného laboratória aj podpisom garanta. Tlačený certifikát pri AG teste vystavujeme na počkanie na odberovom mieste.

Jazykové variácie certifikátu

Výsledok poskytujeme automaticky v slovenčine, angličtine a nemčine.

Bezpečné cestovanie

Naše AG a PCR testy, ako aj certifikáty, spĺňajú všetky požiadavky na vycestovanie a vstup do krajín uznávajúci daný typ testu. Výsledky PCR testov zasielame NCZI pre doplnenie do Vášho Covid Passu. Výsledky AG testov zasielame na požiadanie.

Slinný PCR test

Senec

CENA

36,90 €
 • Neinvazívna forma PCR testu hygienickým samoodberom vzorky zo slín – naslinením vatového tampóna (nie kloktaním).
 • Rovnocenný klasickému odberu výterom.
 • Presné aj pri bezpríznakovosti, odhaľuje aj minimálnu prítomnosť vírusu.
 • Vhodný na vycestovanie do krajín uznávajúcich výsledok PCR testu, spĺňa všetky požadované náležitosti.
 • Pred samotným odberom vzorky je potrebné, aby testovaná osoba minimálne 60 minút pred odberom nekonzumovala jedlo, nepila, nežula žuvačku, nefajčila, nevykonala ústnu hygienu a podobne. Dodržanie uvedených zásad má vplyv na citlivosť diagnostickej metódy.
 • Výsledok na EMAIL a SMS, vo forme certifikátov (s QR kódom, pečiatkou certifikovaného laboratória aj podpisom).
 • Certifikáty AUTOMATICKY v SK/ENG/DE jazyku, nie je potrebné žiadať o preklad, rovnocenné klasickému odberu výterom.
 • Čas vyhodnotenia pri denných vzorkách od 26 hodín do maximálne 30 hodín pri večerných vzorkách.

Antigénový test

Senec

CENA 

14,90 €
 • Odber vzorky výterom dlhými paličkami z nosohltanu.
 • Vysoko kvalitné testy Biosensor/Roche
 • Certifikát spĺňajúci parametre EÚ na vycestovanie do krajín uznávajúcich výsledok AG testu.
 • Pred samotným odberom vzorky je potrebné, aby testovaná osoba minimálne 60 minút pred odberom nekonzumovala jedlo, nepila, nežula žuvačku, nefajčila, nevykonala ústnu hygienu a podobne. Dodržanie uvedených zásad má vplyv na citlivosť diagnostickej metódy.
 • Výsledok do SMS a EMAIL do 20 min, vo forme certifikátu.
 • Certifikáty AUTOMATICKY v SK/ENG/DE jazyku, nie je potrebné žiadať o preklad (s QR kódom, pečiatkou certifikovaného pracoviska a podpisom).

Test na protilátky

Senec

CENA

16,90 €
 • Vyšetrenie sa realizuje odberom kapilárnej krvi
 • Vyššia citlivosť v porovnaní s bežnými rýchlymi testami
 • Účinný na zistenie protilátok po prekonaní ochorenia aj po vakcinácii (spikový aj nukleokapsidový proteín)
 • Číselné vyjadrenie hodnoty výsledku formou COI (cut-off index) pomocou prístroja Standard F200 (imunofluorescencia)
 • Výsledok do SMS a EMAIL do 40 min
 

Referencie

Časté otázky

Pred kontaktovaním si prosím pozrite zoznam najčastejšie kladených otázok.

Nenašli ste v zozname Vašu otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.

Späť na testovanie

Áno, na testovanie je potrebné objednať sa na presný termín. Vyberiete si miesto a čas, ktorý Vám vyhovuje a vyplníte formulár s osobnými údajmi. Po úhrade platobnou kartou Vám príde potvrdzujúci e-mail o rezervácii na Vami zvolený konkrétny termín.

Nie, v hotovosti ani kartou na mieste sa platiť nedá. Platba je možná len platobnou kartou v poslednom kroku online rezervácie termínu testovania.

V potvrdzovacom e-maile je možnosť zrušiť rezerváciu. Zrušiť rezerváciu máte možnosť do 24 hodín pred termínom Vášho testovania. Po zrušení rezervácie Vám budú peniaze automaticky vrátené do 1-2 týždňov (v závislosti od Vašej banky) na Váš bankový účet, respektíve platobnú kartu, ktorou ste platbu vykonali.

Po zrušení rezervácie Vám budú peniaze v plnej výške automaticky vrátené do 1-2 týždňov (v závislosti od Vašej banky) na Váš bankový účet, respektíve platobnú kartu, ktorou ste platbu vykonali.

Ak potrebujete zmeniť čas v rámci toho istého dňa netreba robiť žiadne úkony, môžete prísť aj v neskoršom (skoršom) čase v daný deň pokiaľ prídete v rámci doobedných / poobedných testovacích slotov (resp. otváracích časov), v rámci ktorého máte vytvorenú rezerváciu. Je potrebné na mieste počkať, kým sa otestujú ľudia, ktorí majú časovú rezerváciu na konkrétny čas (spravidla pár minút). Taktiež do hodiny pred testovaním si viete sami zmeniť termín prostredníctvom linku, ktorý ste obdržali v potvrdzovacom e-maily o rezervácii.

Partneri