V tomto meste aktuálne netestujeme

V tomto meste aktuálne nemáme k dispozícií žiadne z našich odberových miest. Ak sa chcete objednať prosím vyberte zo zoznamu miest alebo použite mapu.

Vyberte si vhodný test

Vyberte si vhodný test podľa vašich potrieb. Využite náš rezervačný systém, objednanie na vami vybraný čas, online platbu a vyhnite sa zbytočnému čakaniu v dlhých radoch. Sme certifikované odberové miesto – výsledky z nášho testovania sú platné rovnako, ako zo štátneho testovania v nemocniciach, alebo na iných odberných miestach.

Garancia výsledku

Výsledok RT-PCR testu zasielame v garantovanom čase podľa miesta a času odberu. V Košiciach zasielame výsledok do 30 hodín od odberu. V ostatných mestách zasielame výsledok do 24 hodín. Výsledok AG testovania zasielame pri všetkých našich odberných miestach do 20 minút od vykonania testu.

Certifikát

Certifikát o vykonanom teste zasielame online, cez sms, email s PDF prílohou a QR kódom a pečiatkou certifikovaného laboratória aj podpisom garanta. Tlačený certifikát pri AG teste vystavujeme na počkanie na odberovom mieste.

Jazykové variácie certifikátu

Výsledok poskytujeme automaticky v slovenčine, angličtine a nemčine.

Bezpečné cestovanie

Naše AG a PCR testy, ako aj certifikáty, spĺňajú všetky požiadavky na vycestovanie a vstup do krajín uznávajúci daný typ testu. Výsledky PCR testov zasielame NCZI pre doplnenie do Vášho Covid Passu. Výsledky AG testov zasielame na požiadanie.

Ponuka produktov

Pred odberom minimálne 60 minút:

RT-PCR test bezplatne

Ak ste poistencom poisťovne Dôvera a máte výmenný lístok od lekára na RT-PCR test, bude vám hradený prostredníctvom poistovne. Stačí počas otváracích hodín navštíviť odberové miesto Bratislava Ružinov (Drieňová 14). Prosím pripravte si preukaz poistenca, doklad totožnosti a výmenný lístok.

Slinný RT-PCR test

CENA

36,90 €

Výterový RT-PCR test

CENA

36,90 €

RT-PCR Express test

do 1 hodiny

Novinka

CENA

109,90 € 139,00 €

Dostupné v Bratislave

RT-PCR Rýchlotest

do 6 hodín

CENA

89,90 €

Dostupné v Bratislave

RT-PCR test

do 12 hodín

CENA

49,90 € 59,90 €

Dostupné v Bratislave

Antigénový test

CENA

9,90 €

Test na protilátky

CENA

13,90 €

Covid alebo Chrípka

CENA

od 44,90 € 69,90 €

Individuálne balíky
testovania pre firmy

Máte záujem zabezpečiť svojim zamestnancom pravidelné alebo jednorazové testovanie?

Naši klienti

Podujatia

Festivaly, Koncerty, Oslavy, Svadby a iné.
Pripravíme pre vás bezpečné podujatie šité na mieru:

Naši klienti

Referencie

Časté otázky

Pred kontaktovaním si prosím pozrite zoznam najčastejšie kladených otázok.

Nenašli ste v zozname Vašu otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.

Späť na testovanie

Áno, na testovanie je potrebné objednať sa na presný termín. Vyberiete si miesto a čas, ktorý Vám vyhovuje a vyplníte formulár s osobnými údajmi. Po úhrade platobnou kartou Vám príde potvrdzujúci e-mail o rezervácii na Vami zvolený konkrétny termín.

Pre mesto Bratislava je platba možná len platobnou kartou online v poslednom kroku rezervácie termínu testovania. Pre ostatné odberné miesta sú, okrem platby kartou, možnosti platby uvedené na webe po kliknutí na konkrétnu lokalitu.

V potvrdzovacom e-maile je možnosť zrušiť rezerváciu. Zrušiť rezerváciu máte možnosť do termínu Vášho testovania. Po zrušení rezervácie Vám bude vystavený promokod v rovnakej hodnote ako vami zakúpený test, ktorý viete použiť Vy alebo iná osoba na nové testovanie alebo ako zľavu testu v prípade použitia promokodu ktorý ma nižšiu hodnotu ako vami novozvolený test. Promokod má platnosť 3 mesiace od jeho vystavenia.

Po zrušení rezervácie Vám bude vystavený promokod v rovnakej hodnote ako vami zakúpený test, ktorý viete použiť Vy alebo iná osoba na nové testovanie alebo ako zľavu testu v prípade použitia promokodu ktorý ma nižšiu hodnotu ako vami novozvolený test. Promokod má platnosť 3 mesiace od jeho vystavenia.

Ak potrebujete zmeniť čas v rámci toho istého dňa netreba robiť žiadne úkony, môžete prísť aj v neskoršom (skoršom) čase v daný deň pokiaľ prídete v rámci doobedných / poobedných testovacích slotov (resp. otváracích časov), v rámci ktorého máte vytvorenú rezerváciu. Je potrebné na mieste počkať, kým sa otestujú ľudia, ktorí majú časovú rezerváciu na konkrétny čas (spravidla pár minút). Taktiež do hodiny pred testovaním si viete sami zmeniť termín prostredníctvom linku, ktorý ste obdržali v potvrdzovacom e-maily o rezervácii.

Partneri

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Ukončenie COVID testovania

Vážení zákazníci, ku dňu 24.12. sme ukončili COVID testovanie pre širokú verejnosť.

Za pochopenie ďakujeme.

Tím Rychlotest-Covid